Oppo Reno 11 serisinin amiral gemisine dikkat!

Oppo’nun yaklaşan Reno 11 Serisi, şirketin amiral gemisi Find Serisi’nden gelen üst düzey görüntüleme algoritmalarını içerecek şekilde tasarlandı. Bu yenilikçi algoritmalar, kullanıcıların daha önce hiç yaşamadıkları bir portre çekim deneyimi sunmayı vaat ediyor. Yeni geliştirilen ‘altın portre üçgeni’ kullanılarak, ışık, gölge ve renklerin mükemmel bir uyum içinde işlenmesi sağlanıyor. Böylece Reno 11 Serisi, rakip amiral gemisi akıllı telefonlar karşısında üstün bir performans sergiliyor.

Bu serinin kullanıcıları, doğal ışık ve gölge efektleri, canlı renkler ve SLR dokusunu bir arada sunan, amiral gemisi düzeyinde portre fotoğraflar çekebilecekler. Bu, ultra hafif ve gölge görüntü motoru ile ultra net görüntü kalitesi motoru gibi gelişmiş görüntüleme teknolojilerinin yardımıyla mümkün oluyor.

Reno 11, MediaTek Dimensity 8200 yonga seti ile güçlendirilmiş, kavisli kenarlı OLED ekrana ve FHD+ çözünürlüğe sahip. Ayrıca 120Hz ekran yenileme hızı, 4800 mAh batarya kapasitesi ve 67W SUPERVOOC şarj özelliğiyle donatılmış. Kamera özellikleri ise 50MP IMX890 ana kamera, 8MP ultra geniş açılı kamera ve 32MP 2X telefoto kamera olarak sıralanıyor.

Oppo Reno 11 serisinin amiral gemisine dikkat!

Diğer yandan, Reno 11 Pro modeli, Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setiyle güçlendirilmiş ve 1.5K çözünürlük sunan kavisli kenarlı OLED ekrana sahip. Bu modelde 4700 mAh batarya kapasitesi ve 80W SUPERVOOC şarj özelliği bulunuyor. Kamerası ise LYT600 ana kamera, 8MP ultra geniş açılı ve 47mm portre lensine sahip 32MP kamera ile donatılmış.

Her iki cihaz da ColorOS 14 ile Android 14 üzerine kurulu olarak geliyor. Ayrıca, X-ekseni lineer motor, çift stereo hoparlör ve NFC desteği gibi özelliklerle donatılmış durumdalar.

Oppo Reno 11 Serisi, kullanıcıların yüksek kaliteli fotoğraf ve video çekim deneyimlerini yeniden keşfetmelerine olanak tanıyacak. Bu serinin, akıllı telefon piyasasında yeni bir dönem başlatması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x