İrem Sak Sorularından Sıkıldı: “Sormayın Tek Cevabım Allah Bilir”

Son dönemlerde sosyal medyada çok konuşulan İrem Sak, dün gece ‘Güldür Güldür Show’da birlikte yer aldığı Mahir İpek ile görüntülendi. Muhabirlerle sohbet eden ikili soruları yanıtladı.

Kaynak: https://www.magazinburada.net

Uzun zamandır gündemden düşmeyen İrem Sak, geçtiğimiz günlerde Cihangir Pürtelaş adlı mekanda görüntülendi.

Kendisinden 11 yaş küçük olan basketbolcu Furkan Korkmaz ile ilişki yaşayan İrem Sak, ekranlardan uzak kalsa bile kendinden söz ettiren isimler arasında.

2 yıldır birlikte olan çift geçtiğimiz aylarda Eda Ece-Buğrahan Tuncer’in düğününde görülmüştü. Düğün çıkışı muhabirlerle sohbet eden çift şimdilik evlenmeyi düşünmediklerini söylemişti.

Mekandan çıkarken görüntülenen İrem Sak ve Mahir İpek muhabirlerle sohbet etti. İpek, “Uzun zaman ‘Güldür Güldür Show’da İrem ile birlikte çalıştık. Bir de biz mahalleden de arkadaşız güzel güzel sohbet ettik” dedi.

Dua Lipa’nın saçını boyattıktan sonra yaptığı paylaşım ile İrem Sak’ın ‘Yalan Dünya’ dizisinde canlandırdığı ‘Tülay’ karakteri sosyal medyada çok konuşuluyor.

İrem Sak’ta bu durumu belirterek “Evet Tülay’ın yeniden hortladığı bir dönemdeyiz. Dua Lipa kızıl olunca bir de zebra desenini giyince denk geldi. Ben de sosyal medyada kullandım.” dedi.

“Ölümlü Dünya” filminde rol alan İrem Sak, salonların doluluğunu konuştuklarını söyleyerek “Tepkiler çok güzel herkesi salonlara bekliyoruz.” dedi.

Sarp Apak’ın, gündem olan İrem Sak’a “enayi” demesini de açıklığa kavuşturdu. Sak, pozitif anlamda söylendiğini söyleyerek bu tür konuşmalara ödün verdiğini belirtti.

‘Sarp Apak benim hakkımda, ‘Enayi’ dedi iyi anlamda evet pozitif anlamda… İkimiz de enayi insanlarız naif insanlarız. Ben babamın kızıyım ona çekmişim. O yüzden biraz bu tür konuşmalara ödün veriyorum’

Muhabirler, Furkan Korkmaz ile ilişkisini sorunca ise Sak, sorunun evliliğe bağlanacağını bildiğini ifade ederek, evlilik sormayın dedi.

‘Karşılıklı saygı ve sevgi var. O başka bir konu bu konunun nereye vuracağını çok iyi biliyorum  Evlilik sormayın tek cevabım Allah bilir ikimizin de bildiği bir konu değil bu o yüzden Allah bilir’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x