100. Yıl İçin Yapılan Marşlar Karşılaştırıldı: Tarkan mı? Kenan Doğulu mu? Norm Ender mi?

Cumhuriyetimizin 100. yılı için hazırlıklar hız kesmeden devam ediyor. Şimdiye kadar Tarkan, Kenan Doğulu ve Norm Ender’in çıkardığı 100. yıl marşları ise pek revaçta! Gelin, hangi marşın daha iyi olduğunu tartışan sosyal medya ahalisi neler demiş beraber bakalım, son kararı da size bırakalım!

Koskoca 100 yılı geride bırakan cumhuriyetimizi her şeye rağmen ve her şeye inat, her yeri kırmızı beyaza boyayarak omuz omuza kutlayacağız.

Her ne kadar 100. yıl coşkusunun beklentileri karşılamadığı konuşulsa da ülkemizde heyecanını dorukta yaşayan milyonlarca insan var.

Her şeyi borçlu olduğumuz Mustafa Kemal Atatürk’ün ve kurduğu cumhuriyetin 100. yılı şerefine birçok hazırlık yapıldı. Ve hepsini göğsümüz kabara kabara izledik.

Fakat özellikle Kenan Doğulu’nun ?

Tarkan’ın ?

Ve Norm Ender’in 100. yıl için hazırladıkları marş, herkesin diline dolandı!

1. Hepsi birbirinden özel ve kıymetli ama tabii ki karşılaştırıldılar! Buyurun, sosyal medya kullanıcıları oylarını kimden yana kullanmış beraber bakalım!

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

15. ?

16. Genel yorumlar Parla-Norm Ender yönünde… Sözü size bırakıyoruz! Sizin yüreğinize en dokunan marş hangisi?

Norm Ender’in Parla’sı mı? Kenan Doğlu’nun İkinci Yüzyıl’ı mı? Yoksa Tarkan’ın Sen Rahat Uyu’su mu? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x