Lionel Messi’nin animasyon dizisi geliyor

Futbolcu Lionel Messi ve Sony Music Entertainment, bir animasyon dizisi geliştirmek için ortaklık yaptı. Dizinin, Sony Music Entertainment’e bağlı sanatçılarının orijinal müziklerini içereceği belirtildi.

WebTekno’nun Deadline’dan aktardığına göre, dizi, Messi’yi bir video oyunundaki zorlukların üstesinden gelen bir çocuk olarak tasvir edecek. Bunun, Messi’nin hayatında karşılaştığı zorlukların bir yansıması olabileceği tahmin edilirken, dizinin çocuklara ve gençlere yönelik olacağı belirtildi.

‘BİR ANİMASYON PROJESİNDE YER ALMAK BENİ MUTLU EDİYOR’

Diziye ilişkin konuşan Messi, “Çocukluğumdan beri animasyon dizilerini sevmişimdir, çocuklarım da aynı zamanda animasyon karakterlerin büyük hayranıdır. Bir animasyon projesinde yer almak, hayallerimden birini gerçekleştirmesi nedeniyle beni mutlu ediyor. Sony Music’e teşekkür ediyorum ve herkesin sonucu beğenmesini umuyorum” dedi.

2021’den beri Paris Saint-Germain forması giyen Lionel Messi, aralık ayında Arjantin formasıyla Dünya Kupası’nı kazandı. Futbolcu ayrıca, kariyeri boyunca 4 Şampiyonlar Ligi kupası, 7 Ballon d’Or ve daha birçok başarıya imza attı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir