Burun şekliniz karakterinizden izler taşıyor: Hangi burun şekli hangi kişilik özelliklerinizi belirliyor?

Burun şekliniz, karakterinizi büyük oranda etkiliyor. Karakteristik burnunuzun kişiliğinizi yansıttığı iddialar arasında. Aynaya bir kez daha bakıp gelin, bakalım sizin burun şekliniz nasıl bir kişiliğe sahip olmanızı sağlıyor. İşte burun şekilleri ve kişilik analizi…

Nasıl bir burun şekliniz var?

1. Düz burun

Yunan burun adı da verilen düz bir burnunuz varsa çekicisiniz demek. Hoşgörü, sabır, şefkat, sadelik ve güvenilirlik sizin işiniz. Kadın ve erkeklerin medya, kişisel asistanlık, mankenlik veya bazı sanatsal kariyer gibi işlerde bulunma olasılığı da çok yüksek.

Çok kararlı ve pratik olan bu burunlular, sadıklar ve sevdiklerinin yanında olmak onları rahatlatıyor. Sır saklama konusunda da çok iyiler ve çok güvenilirler.

Görünümleri oldukça güzel olan bu kişiler, insanlara kolay kolay güvenmez. Kapalı kutu gibi olan bu kişiler, kibar ve arkadaş canlısılar. Ayrıca güzellik ve sanat konusunda uzman kişilikleri. var.

2. Karga burun

Karga burnunuz varsa hırslısınız demek. Bağımsızlık ve liderlik özelliklerini taşıyan bu isimler, fırsatları yakalama konusunda çok dikkatliler.

Manevi konulara özel ilgiler var. Başarmak için ellerinden geleni yapan bu isimlerin kendilerine güvenleri tam. İnatçı bir yapıya sahipler. Kariyerlerinde finansal bağımsızlık ve daha fazlasını elde etmek için özel bir istekleri söz konusu. Risk almaktan korkmazlar ve sözlerini de sakınmazlar. Kalabalıklar hitap ederler. İş zekalarının yanı sıra sosyal zekaları da gelişmiştir.

3. Roman burun

Aquiline de denen Roman bir burnunuz varsa çok güçlü bir kişiliğiniz var demek. Zorluklarla savaşmak için doğmuş bu kişiler, büyük olasılıkla harika bir liderler. İşleri halletmek ve hedeflerine ulaşmak için zorlanmazlar. En zorlu durumlarda bile soğukkanlılılar.

Kalabalığı takip etmez, kendi yollarını çizerler. İnsanları etkilerler ve biraz da asi bir kişiliğe sahipler.

4. Çarpık burun

Çarpık bir burnunuz varsa basit ve anlaşılırsınız demek. Güçlü bir karaktere sahipler. İyi bir dinleyici ve gözlemciler. Yargılamak yerine dinlerler.

Yaşam değerlerine bağlılar, bu yüzden arkadaş veya eş olarak çok iyi bir kişilikleri var.

5. Nubian burun

Düz bir burun şekliniz ve hafif eğik bir burun ucunuz varsa büyük olasılıkla bir kalabalığın içinde ilk göze çarpansınız demek. Obama burnu diye ifade etmek de mümkün bu burnu.

Çok açık fikirliler ve her zaman sorunları çözmek, sonuca ulaşmak için yaratıcılar. Çekici ve karizmatik bir kişilikleri var. Çok yönlü düşünürler. Pratik yaşam ve deneyimler kazanmak için doğmuşlar.

Sosyal hayatları çok güçlü ve konuşmalarıyla herkesi büyülerler. Söyleyecek kelimelerini çok iyi bilirler. Bilgelik hamurlarında var.

6. Küçük burun

Küçük bir burnunuz varsa ve burnunuz doğal olarak kalkıksa genellikle sosyal ortamlarda öndesiniz demek. Takım oyuncusu olan bu kişiler sevimli, neşeli ve sevecenler. Yardımseverler ve yaratıcılıkları ile çevrelerinde ışıldıyorlar.

Çok planlılar ve kaygısızlar. Kaygısız yapıları nedeniyle belli bir olgunluk düzeyine ulaşmakta ve bunu sergilemekte zorlanırlar. Sabırsız bir kişilikleri olduğu için yavaş olan her şeyde kolayca sinirlenme eğilimleri var.

7. Etli burun

Etli bir burnunuz varsa hızlı düşünen, mantıklı ve temkinli birisiniz demek. Cömert, kibar, hassas ve duygusal olan bu kişiler, ilginç bir şekilde hızlı düşünür ve düşüncelerine göre hızlı hareket ederler.

Bazen agresif olan bu kişiler, olumlu yönlere daha fazla odaklanırlar. Olumlu bir hayat süren bu isimler, hızlı hareket etme ve çok şey başarma eğilimindeler. Cana yakın ve aynı zamanda agresif de olabilirler. Çok sevecen ve sadık olsalar de belli etmezler. Lafı dümdüz söylerler.

8. Düğme burun

Düğme burnunuz varsa, kişiliğinizde sevimliliği de somutlaştırıyorsunuz demek. Güçlü iradeli, kararlı insanlar olduklarını söyleyebiliriz. Çok iyimser olan bu isimler, akıllıca ve titiz planların ustalarıdır. Her zaman sağlam adımlarla ilerlerler.

Planladıkları görevleri zamanında tamamlama eğilimleri söz konusudur. Herkesi dinleyebilirler, ama kendi içgüdülerine veya iç seslerine uyarak hareket ederler. İstedikleri her şeyi kendi emekleriyle elde edebilirler.

9. Büyük burun

Büyük bir burnunuz varsa kendi düşüncelerinize sadıksınız demek. Başkalarından emir almak yerine kendi işinizde çalışırsınız. Büyük burun güç, liderlik, ego ve bağımsızlık duygularını ön plana alır. Küçük konuşmalardan hoşlanmazlar. Hayatlarını dolu dolu yaşar ve ruhlarını besleyen aktivitelere katılırlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir